نگاهی به روند افزایش قیمت بیت کوین در دنیا

افزایش قیمت بیت کوین

بیت کوین کلمه‌ای بود که شاید پیش از این به گوش افراد کمی خورده بود و بسیاری از افراد از معنا و کاربرد آن باخبر نبودند ولی در طی روزهای گذشته با روند افزایش قیمت قابل توجه و کم سابقه‌ی بیت کوین، این کلمه بارها بر سر زبان‌ها افتاده و بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در این مطلب نگاهی کوتاه و اجمالی به روند افزایش قیمت بیت کوین خواهیم داشت، فرصتی که بسیاری از افراد با استفاده از آن ملیاردر شدند.

افزایش قیمت بیت کوین

افزایش قیمت بیت کوین
افزایش قیمت بیت کوین

در این روزها به دلیل افزایش قیمت بیت کوین توجه بسیاری از تحلیل‌گران به آن جلب شده است و رسانه‌ها نیز هر روز خبرهای جدید از افزایش ارزش آن را منتشر می‌کنند. از قرار معلوم پیش بینی تحلیل‌گران و اقتصاددانان مبنی بر افزایش قیمت بیت کوین در طی یک بازه زمانی کوتاه درست از آب درآمده و این روند همچنان هم ادامه دارد به شکلی که در روزهای اخیر قیمت هر بین کوین از ۱۰۰۰۰ دلار نیز فراتر رفته است. البته این رقم از پیش بینی‌ها نیز بیشتر بوده و تعجب برانگیز می‌باشد.

روند افزایش قیمت اخیر بیت کوین

روند افزایش قیمت بیت کوین
روند افزایش قیمت بیت کوین

اگر بخواهیم روند افزایش قیمت بیت کوین را در یک سال اخیر بیان کنیم باید بگوییم که قیمت هر بیت کوین در دوم ژانویه سال ۲۰۱۷ نزدیک به ۱۰۰۰ دلار بود، بعد از گذشت مدت زمانی در حدود سه ماه این رقم به ۲۰۰۰ دلار سید و بعد از گذشت تنها چند ماه این رقم به عدد ۳۰۰۰ دلار افزایش یافت.

در این مقتع کارشناسان پیش بینی می‌کردند که هنوز هم شاهد افزایش قیمت بیت کوین خواهیم بود ولی رقم ۹۰۰۰ دلار را انتهای این پبش رفت می‌دانستند. این درحالی بود که وقتی در طی چند هفته گذشته ارزش بیت کوین به ۹۰۰۰ دلار رسید و نه تنها کاهش پیدا نکرد بلکه به روند افزایش خود ادامه داده و سرعت افزایش نیز بشتر شد و توانست رکورد ۱۱۰۰۰ دلار را نیز ثبت کند.

البته قیمت بیت کوین در کشورهای اروپایی کمتر از کشورهای آسیایی بوده و این رقم در قاره آسیا به ثبت رسیده است. کشور چین پیش از این دریافت سرمایه از طریق پول‌های مجازی را ممنوع کرده بود اما به نظر می‌رسد این قضیه انکار ناپذیر است و آینده سرمایه‌ها به سمت پول‌های دیجیتال پیش خواهد رفت.

سرمایه گذاری بر روی پول مجازی

افزایش ارزش بیت کوین
افزایش ارزش بیت کوین

با نگاهی کوتاه به این روند افزایش قیمت بیت کوین و پول‌های دیجیتال در طی یکسال اخیر مطمئناً به این نتیجه خواهید رسید که بهترین راه برای سرمایه گذاری و کسب درآمد در خانه ، پول دیجیتال می‌باشد. کسی که یک سال گذشته بر روی پول دیجیتال سرمایه گذاری کرده بوده حال سرمایه‌ای ۱۱ برابر را در چنته خود می‌بینند.

برای ورود به بازار پول دیجیتال و سرمایه گذاری و کار در این حوزه باید روش‌های آن را نیز بیاموزید. آموزش‌های فراوانی در اینترنت برای پول دیجیتال وجود دارد که همگی به دلیل نادرست بودن و یا ناقص بودن شما را از این کار دلسرد خواهند کرد.

برای اینکه بتوانید روش صحیح کسب درآمد از طریق پول دیجیتال را که یکی از روش‌های کسب درآمد از طریق اینترنت می‌باشد را به درستی و مو به مو بیاموزید می‌توانید از کتاب پول دیجیتال که دارای مجو رسمی از طرف ارگان‌های معتبر کشورمان می‌باشد استفاده کنید.

کتاب پول دیجیتال

کتاب پول دیجیتال

در این کتاب به صورت مو به مو و با جزئیات کامل کسب درآمد از پول‌های دیجیتال آموزش داده می‌شود به طوری که حتی اگر شما مفهوم پول دیجیتال را ندانید نیز می‌توانید روش کسب درآمد از آن را یاد بگیرید. برای دانلود و دریافت این کتاب ارزشمند و کامل، می‌توانید بر روی تصویر کتاب کلیک کنید.