روش‌های جالب برای کسب درآمد از طریق اینترنت

کسب درآمد از طریق اینترنت

با پیشرفت تکنولوژی در سال‌های اخیر دنیای اقتصاد رکورد‌های تازه‌ای را ثبت کرده است که این رکوردها مردم جهان را به سمت راه‌های تازه برای کسب درآمد پیش می‌برد. یکی از این روش‌ها، کسب درآمد از طریق اینترنت است. کسب درآمد از راه اینترنت توانسته است بسیاری از مردم جهان را به اهداف‌شان برساند چرا که شما نه؟ ارتباطات، تبلیغات، بانکداری و خرید در زمره فعالیت‌های است که نوع اینترنتی و آنلاین‌شان با استقبال خوبی از مردم جهان مواجه شده است. مهم‌ترین ویژگی که  که کسب درآمد از طریق اینترنت دارد این است که برای شروع کسب و کار اینترنی نیاز به سرمایه زیادی ندارید و با یک سرمایه ناچیز و کمی اطلاعات درست و به روز، می‌توانید صاحب درآمد معقول شوید. در این مطلب از بست کوین قصد داریم روش‌های جالبی برای کسب درآمد از این راه یعنی اینترنت به شما بیان کنیم.

قبل از شروع معرفی این روش‌ها، متذکر شویم که برای کسب درآمد از اینترنت شما نیاز به یک کامپیوتر و یا گوشی هوشمند دارید به همراه یک اینترنت خوب و سرعت ایده‌آل! همچنین یک مغر خلاق و حوصله نسبتاً زیاد، چرا که در اینترنت به احتمال زیاد رقیبان زیادی خواهید داشت که می‌بایست در رقابت با آنها پیروز شوید. نکته مهم دیگر اینکه برای این کارها نیازی به داشتن دفتر کار مجلل و بزرگ ندارید، به آسانی هرچه تمام در خانه نیز می‌توانید این کارها را از سر بگیرید.

پیشنهاد می‌کنیم راه های کسب درآمد در خانه را نیز مطالعه بفرمائید.

کسب درآمد از طریق اینترنت

روش‌های جالب کسب درآمد از طریق اینترنت
روش‌های جالب کسب درآمد از طریق اینترنت

ویدیو بسازید

شما می‌توانید با ساختن یک ویدیو زیبا آن را به یک ویدیوی ویروسی (فیلم ویروسی فیلمی است که توسط میلیون‌ها کاربر دیده شده و به اشتراک گذاشته شده است) تبدیل کنید که بازدید فراوانی داشته باشد. نیازی نیست که این فیلم یا کلیپ بسیار پیچیده و پرهزینه باشد، بلکه می‌توانید کلیپی از حرکات بامزه کودکان تهیه کنید و به اشتراک بگذارید و یا از شرایط طبیعی فیلم گرفته و به اشتراک بگذارید تا بازدید زیادی بخورد. با این‌کار سایت‌های معروف با شما تماس می‌گیرند و برای تبلیغ در ویدیو شما مبلغی را پیشنهاد می‌کنند و این اولین درآمد شما محسوب می‌شود. البته تبدیل فیلم به یک کلیپ پرطرفدار کار زیاد آسانی نیست ، حداقل در این زمانه!

فروش آنلاین برای کسب درآمد از طریق اینترنت

برخی سایت‌ها وجود دارند که شما می‌توانید با عضو شدن در این آن ها اجناس دست دوم و یا تازه خود را که دیگر مورد استفاده شما قرار نمی‌گیرد ولی با ارزش هستند و یا حتی کارهای هنری‌ که با ذوق و علاقه ساخته‌اید را به فروش برسانید و از این راه به درآمد برسید. بعد از مدتی نیز، با ایجاد یک وبلاگ برای خود یک فروشگاه اینترنتی تاسیس کنید. چه چیزی بهتر ازینکه محصولات حاصل دسترنج خود را به درآمد و پول تبدیل کنید؟

شرکت در نظرسنجی‌های آنلاین

شرکت‌ها و کانون‌های تحقیقاتی معتبر زیادی وجود دارند که به نیاز جدی به نظرسنجی مردم دارند و حاضرند برای نظرات مردم پول خوبی بدهند. شما می‌توانید با شرکت در این نظرسنجی‌ها به کسب درآمد خوبی برسید که پاسخ دادن به این نظرسنجی‌ها زمان زیادی را از شما نمی‌گیرد و شما می‌توانید در طول یک روز به ۴ الی ۵ نظرسنجی پاسخ دهید. البته شاید این روش در کشورمان ایران زیاد مرسوم نباشد اما برخلاف ایران، در سایر کشورها بخصوص تمدن‌های پیشرفته، این روش یک راه خوب برای کسب درآمد از طریق اینترنت بشمار می‌رود.

همکاری در فروش

اگر شما هیچ محصولی یا خدمتی برا ارائه ندارید به راحتی می‌توانید با همکاری در فروش فرصت خوبی را به دست آورید و از طریق فروش محصولات و یا ارائه خدمات سایر شرکت‌ها پول خوبی دریافت کنید. معمولاً در این کار فروشندگان آنلاین برای شما یک وب‌سایت همکاری در فروش تدارک می‌بینند و پیشتیبانی بازاریابی را نیز خودشان بر عهده می‌گیرند و شما تنها کاری که باید انجام دهید این است که محصولات و یا خدمات شرکت مورد نظر را به وسیله اشتراک در شبکه‌های مجازی و موتورهای جستجوگر به اشتراک بگذارید. در حقیقت این روش، یک بازاریابی آنلاین محسوب می‌شود.

کسب درآمد از طریق اینترنت
کسب درآمد از طریق اینترنت

نوشتن مقالات انتقادی

اگر شما فردی هستید که به نوشتن مقاله علاقه‌مند هستید، می‌توانید با نوشتن مقالات انتقادی برای شرکت‌های معتبر جهانی پول خوبی دریافت کنید. چون بسیاری از شرکت‌های معتبر جهانی برای دریافت کردن مقالات انتقادی حاضرند مبلغ خوبی را بپردازند تا با این انتقادات در کارهای خود پیشرفت کنند. البته این روش هم مانند روش نظرسنجی در کشورمان کاربرد زیادی ندارد حتی شاید نتیجه برعکس نیز بگیرید…!

وبلاگ‌داری، روش معمول برای کسب درآمد اینترنتی

بلاگرهای زیادی وجود دارند که با ایجاد وبلاگ به افراد میلیونر تبدیل شده‌اند ولی امروزه با افزایش تعداد وبلاگ شما اگر می‌خواهید وبلاگی بسازید باید در یک زمینه خاص متخصص باشید و بتوانید اطلاعات خوبی را ارائه دهید این وبلاگ می‌تواند در زمینه‌های مختلفی از جمله فیلم، موسیقی، آشپزی و … باشد. شما با ایجاد یک بلاگ بسیار جالب می‌توانید بازدیدکننده‌های بسیاری را جذب مطالب خود کنید که با این‌کار شرکت‌های بزرگ نیز علاقه‌مند به دیده شدن در صفحات شما می‌شوند یا حتی حاضرند بلاگ شما را خریداری بکنند!

فروش محتوای ناب و جدید

اگر شما فردی علاقه‌مند به ساختن فیلم‌های آموزشی هستید و با کارهای هنری زیادی آشنا هستید می‌توانید با تهیه فیلم‌های جدید و به روز و با کیفیت به فروش محتوا بپردازید که سایت‌های معتبر حاضرند برای به دست آوردن این ویدیوی شما پول خوبی بپردازند. اما تولید محتوا فقط به تهیه فیلم آموزشی خلاصه نمی‌شود شما می‌توانید با نوشته‌های جذاب و مقالات خود نیز درآمد خوبی داشته باشید و از این طریق به یک درآمد خوب دست یابید. البته این روش شاید در ظاهر تشابه زیادی به وبلاگ‌داری داشته باشد اما در اصل متفاوت بوده و همچنین درآمدهایشان تیز متفاوت می‌باشد.

تولید محصولات آموزشی

اگر شما در رشته‌ی خاصی متخصص هستید می‌توانید برای آموزش آن رشته، محصولاتی مثل کتاب، فیلم و … تهیه کنید و از طریق سایت‌ها به فروش برسانید. شما با این‌کار در زمان کم می‌توانید به درامد بالایی برسید و محصولات آموزشی بیشتری نیز بطور همزمان ارائه کنید. در ایران این روش به تازگی بسیار محبوب شده و روی بورس آمده و خوشبختانه به مباحث آموزشی اهمیت بسیار زیادی قائل هستند. سایت‌های زیادی نیز برای فروش محصولات آموزشی شما آماده به کار هستند!

 عکاسی کنید و پول بگیرید

اگر شما انسانی با روحیات مبتکر و علاقه‌مند به عکاسی هستید و همچنین از عکس‌هایی که می‌گیرید لذت می‌برید، می‌توانید با تهیه یک دوربین خوب عکس‌های باکیفیت زیبایی بگیرید و آن‌ها را به سایت‌های معتبر عکاسی که عکس‌های زیبا را خریداری می‌کنند بفروشید و از این طریق به درآمد دلخواهی که دارید برسید. همچنین صفحاتی در شبکه‌های مجازی نیز وجود دارند که حاضرند برای به دست آوردن عکس‌های بی‌نظیر پول خرج کنند! این روش نیز از جمله راه‌های پرطرفدار کسب درآمد از طریق اینترنت محسوب می‌شود.

پول دیجیتال، روشی نوین برای کسب درآمد از طریق اینترنت

کسب درآمد از طریق اینترنت
کسب درآمد از طریق اینترنت

تمامی روش‌هایی که به آنها پرداخته شد، تقریباً راه‌های همه‌گیر و عمومی بحساب می‌آیند و قطعاً دارای درآمد محدودی هستند چرا که خیلی‌ها در این راه‌ها مشغول هستند! اما امروز با یک سبک بسیار جدید، شگفت‌انگیز و نوین، شما را آشنا می‌کنیم، پول دیجیتال! در این کتاب الکترونیکی که توسط بست کوین، بعد از چندین ماه تلاش و تحقیق، برای شما آماده شده است، همه‌ی مراحل آموزشی و ترفندهای لازم، بصورت تصویری و قدم به قدم تدوین و نوشته گشته است و شما بدون شک به یک راه بدون محدودیت درآمد وارد خواهید شد… این روش سال‌هاست که امتحان خود را پس داده و افراد بسیار زیادی را از این رو به آن رو کرده است. در ایران شما جزء اولین‌های این راه خواهید بود پس فرصت را از دست ندهید…

دانلود رایگان کتاب پول دیجیتال